Укрпошта

Відстежити вантаж Укрпошти

Введіть номер декларації в поле і натисніть кнопку відстежити.

Як відстежити відправлення Укрпошти?

Для кожної людини надзвичайно важливо вчасно відправити або отримати необхідний товар. А коли це можливо здійснити не виїжджаючи за межі свого населеного пункту – особливо привабливо та зручно. Таку унікальну можливість надає Укрпошта.

Сьогодні тільки ця державна установа має таку розгалужену мережу своїх відділень по всій країні. Навіть в самому віддаленому куточку України можна знайти це завітне віконечко.


Які послуги пропонуються?

На міжнародному ринку послуг Укрпошта відома багато десятиріч. За цей достатньо великий проміжок часу, підприємство зарекомендувало себе перевіреним та надійним партнером. Нам довіряють мільйони вдячних клієнтів не тільки в Україні, але й по всьому світі. Більше 50-ти різноманітних видів послуг пропонуються сьогодні. Серед них самими популярними вважаються:

 • Доставка – посилок, листів, поштових карток, соціальних виплат, пенсій та ін.;
 • Заказ послуг – кур’єрська доставка, квитків, марок, вантажу понад 30 кг;
 • Грошові переводи – як всередині країни, так і за кордон за допомогою різноманітних платіжних систем;
 • Оплата різноманітних платежів – комунальні послуги, телебачення, інтернет, телефон.
 • Укрпоштою можливо відправити все, що завгодно, окрім предметів та речовин заборонених нормативними актами. На відміну від решти подібних служб, у нас не стягується додаткова плата за розмір відправляємого вантажу. Ви сплачуєте тільки за масу та відстань до вказаного адресату. До речі, з нами можливо отримати переказ або посилку навіть із Китаю.


  Чи можливо відслідкувати свою кореспонденцію?

  Нашими послугами останнім часом стало користуватися ще зручніше. Адже тепер, не виходячи з власної домівки, ви можете прослідкувати за пересуванням вашої посилки та кореспонденції.

  Не дивлячись на час, хоч вдень або вночі ви зможете взнати те знаходиться ваш вантаж чи послання. Це можливо зробити наступним чином:

  1. По номеру. Під час оформлення заказу кожному товару надається власний номер.
  2. За накладною. Завжди потрібно зберігати цей документ до моменту отримання вашої кореспонденції. Адже з її допомогою можливо не тільки відслідкувати місцезнаходження, але й відшукати в разі зникнення.
  3. За треком. Це унікальний трекін-код, котрий можливо отримати у того хто відправив вантаж. У випадку замовлення товару через інтернет, відшукайте його на сайті.

  Крім того всю необхідну інформацію ви можете і за прізвищем. Після того, як ви визначилися з вибором, потрібно ввести 13-ть символів (цифр та букв) у спеціальний рядок на сайті Укрпошти і натиснути «Пошук». Таким чином, стало можливим за допомогою декларації постійно спостерігати за переміщенням та місцезнаходженням товару, відслідкувати листа.


  Терміни доставки та гарантії

  В залежності від вибраної вами послуги та віддаленості адресати, коливаються терміни та вартість доставляння. В межах України на це піде не більше однієї або двох діб. За кордон потребується на декілька днів більше. До речі, тепер існує ще одна актуальна послуга: замовлення курьер он-лайн-заказа.

  На радість наших клієнтів, тарифи від Укрпошти одні із самих низьких в країні. У нас все працює для того, щоб надати тільки високоякісні послуги.

Контакт-центр: 0-800-300-545

Логістичні послуги від компанії Укрпошта. Укрпочта отследить.


Нова пошта відстежити / Новая почта отследить.