Нова пошта

Нова Пошта: Відстежити вантаж

Введіть номер декларації в поле і натисніть кнопку відстежити.

Як відстежити вантаж на Новій пошті?

Кожен погодиться, що отримувати свій вантаж вчасно, швидко и зручно – це велика насолода. Зараз проблем зі швидкістю, безпекою та вартістю відправок посилок у всіх можливих напрямках практично не існує! І все це тому, що в нашій країні працюють такі чудові організації, як Нова пошта! Мандрівку своєї посилки будь-який клієнт може відстежити в режимі онлайн за номером накладної. Це зробити надзвичайно просто!


Що можна відправити і як відстежити вантаж?

Бізнес, пов'язаний з доставками вантажів, нині став відкритим та прозорим. Споживач може надіслати практично все, що забажає. Конкретніше Новою поштою можна відправити практично все:

  1. Гроші.
  2. Рекомендовані листи.
  3. Продукти.
  4. Меблі.
  5. Побутову техніку.
  6. І навіть транспортні засоби!

Звісно, цей список є надто загальним і має своє продовження. Єдине, що відправляти забороняється, так це вантаж, заборонений законодавством України: вибухові речовини, наркотики, зброю та інше.


Відстежити вантаж можливо у будь-який час і це надзвичайно просто, адже процес доставки на 100% прозорий. Коли, людина приходить відправляти посилку до відділення Нової пошти, в кінці процедури йому видають декларацію. Номер цього документа допомагає не тільки отримати замовлення після прибуття, але і відстежувати його в дорозі.

Щоб відстежити товар достатньо лише ввести номер з 11-14 цифр, виходячи з того, який вам був виданий. Починатися ці комбінації можуть з 1,2 і 5. Після натискання кнопки «Відстежити», на екрані комп'ютера з'явиться перелік найважливішої інформації по цій відправці, серед яких буде відображено «поточне місцезнаходження», «дата прибуття» і т.д. Таким чином по декларації можливо простежувати шлях вашого вантажу аж до моменту його видачі на руки і навіть якийсь час після. Пізніше в даному вікні буде вказано, що товар доставлений і виданий в наступному відділенні, певного числа.

Терміни доставки

Якщо клієнт встигає відправити своє замовлення до 15:00 або 16:00, то вантаж вирушить за адресою в цей же день. Доставка здійснюється з максимальною швидкістю, а можливість відстежити посилку наявна майже одразу після оформлення її у поштовому відділі. Жителі великих міст отримують свої замовлення за номером декларації протягом одного дня, в більш дрібні селища посилки прибувають після 3-4 доби в дорозі.


Гарантії від Нової пошти

Гарантія цілості та безпеки перевезення вантажу надається компанією в момент оформлення відправки. У графі «Оголошена ВАРТІСТЬ» клієнт вказує суму, в яку він оцінює свою посилку. У разі будь-якої непередбачуванної ситуації, включаючи крадіжку, псування, пожежу та інший форс-мажор, вказана ціна відшкодовується власнику замовлення.

Доставка майбутнього.

Контакт-центр: +380-800-500-609

Логістичні послуги від компанії Нова Пошта. Новая почта отследить.


Укрпошта відстежити / Укрпочта отследить